سیما فایل دانلود نمونه سوال , دانلود پروژه
محصولات
گزارش کارآموزی تحلیل سیستم ها

گزارش کارآموزی تحلیل سیستم ها

گزارش کارآموزی تحلیل سیستم ها , طراحی و بهبود سیستم کنترل کیفیت شرکت پلاستیران

بازدید : 4165 قیمت :6,800 تومان ادامه مطلب
دانلود گزارش کارآموزی واحد الفین پتروشیمی اراک

دانلود گزارش کارآموزی واحد الفین پتروشیمی اراک

برای مشاهده توضیحات روی عنوان محصول کلیک کنید

بازدید : 6436 قیمت :5,000 تومان ادامه مطلب
دانلودگزارش کارآموزی آزمایش کنترل کیفیت مواد نفتی

دانلودگزارش کارآموزی آزمایش کنترل کیفیت مواد نفتی

برای مشاهده توضیحات روی عنوان محصول کلیک کنید

بازدید : 6176 قیمت :5,000 تومان ادامه مطلب
مقاله تحلیل مردم شناسی اماکن مذهبی تاریخی شهر صائین قلعه

مقاله تحلیل مردم شناسی اماکن مذهبی تاریخی شهر صائین قلعه

برای مشاهده توضیحات روی عنوان محصول کلیک کنید

بازدید : 5335 قیمت :7,000 تومان ادامه مطلب
پایان نامه جایابی بهینه منابع تولید پراکنده با الگوریتم ژنتیک

پایان نامه جایابی بهینه منابع تولید پراکنده با الگوریتم ژنتیک

یروگاههای تولید پراکنده دارای ظرفیت تولیدی از چند کیلو وات تا 10 مگاوات هستند که جهت تولید انرژی الکتریکی در نقاط نزدیک به مصرف کنندگان به کار می روند ازانواع آنها می توان به سلول های خورشیدی ، پیل های سوختی ، میکرو توربین ها ، نیروگاههای بادی و اشاره کرد چنانچه این نیروگاه ها به شبکه متصل شوند ،اثرات مختلفی روی شبکه از جمله کاهش تلفات شبکه ، بهبود پروفیل ولتاژ و افزایش قابلیت اطمینان شبکه خواهند داشت عدم جایابی مناسب نیروگاه های تولید پراکنده در شبکه باعث افزایش تلفات و بالا رفتن هزینه های تولید و انتقال انرژی می شود بنابراین لازم است با روش های بهینه سازی ،جایابی این نیروگاه ها در شبکه انجام گیرد

بازدید : 7913 قیمت :14,500 تومان ادامه مطلب
پایان نامه طراحی خودرو برقی خورشیدی

پایان نامه طراحی خودرو برقی خورشیدی

این پروژه بر اساس تحقیق و طراحی یکی از برنامه های اصلی صنعت در چند ساله اخیر در مورد خودروهای برقی تهیه و تدوین شده است واین پروژه به بررسی سیستم انتقال قدرت در خودروهای برقی و مقایسه آن با سیستم انتقال قدرت در خودروهای احتراق داخلی می پردازد .

بازدید : 2019 قیمت :10,000 تومان ادامه مطلب
پروژه طراحي قفل الکترونيکي با ميکرو کنترلر

پروژه طراحي قفل الکترونيکي با ميکرو کنترلر

این قفل بوسیله سه رمز پنج رقمی که از صفحه کلید دریافت می کند عمل می کند چناچه رمز صحیح باشد یعنی با رمز موجود در حافظه EEPROM برابر باشد کاربر می تواند با انتخاب گزینه مورد نظر رمز خود را تغییر دهد یا قفل را باز کند کلیه مراحل کار با دستگاه ، متناسب با کلید فشار داده شده بر روی صفحه نمایشگر LCD نمایش داده می شود . اگر در هنگام روشن شدن دستگاه کلید Ok گرفته شود دستگاه از کاربر یک رمز که مربوط به SUPERVISER است درخواست می کند که با وارد کردن آن و در صورت درست بودن ، میکرو کلیه رمزها را صفر می کند این برای این است که اگر یکی از کاربرها رمز خود را فراموش کرد با استفاده از این روش بتواند دوباره رمز خود را وارد کند .

بازدید : 1483 قیمت :3,500 تومان ادامه مطلب
مقاله درباره انفجار

مقاله درباره انفجار

کلمه انفجار از نظر فنی به معنی انبساط ماده به حجمی بزرگتر از حجم اولیه است. آزاد شدن ناگهان انرژی که لازمه این انبساط است. غالباً از طریق احتراق سریع، دتونیشن (که در فارسی همان انفجار معنی می‌شود)، تخلیه الکتریکی با فرایندهای کاملاً مکانیکی صورت می‌گیرد. خاصیت متمایز کننده انفجار، همانا انبساط سریع ماده است. به نحویکه انتقال انرژی به محیط تقریباً بطور کامل توسط حرکت ماده (جرم) انجام می‌شود.

بازدید : 1611 قیمت :3,500 تومان ادامه مطلب
پایان نامه بررسی اثرات شرايط محيطی بر عملكرد تجهيزات نيروگاه بخار

پایان نامه بررسی اثرات شرايط محيطی بر عملكرد تجهيزات نيروگاه بخار

شرایط جغرافیای و آب و هوایی در ایران که متاسفانه بیشتر کویر و گرم می باشد کمک می نماید که درصد مصرف داخلی واحدهای بهره برداری شده در ایران از حد بالایی برخوردار باشد بر این اساس جای زیادی برای کاهش مصارف داخلی واحدهای در حال کار برای پرسنل بهره برداری نیروگاههای بخاری جزء توجه به تغییرات دمای هوای محیط و دیگر شرایط محیطی و نیز میزان بار واحد باقی نمی ماند که به عنوان مثال در نیروگاه کازرون با توجه به راه اندازی واحدها و میزان مصارف کم واحد ها روش مورد عمل در نیروگاه کازرون توجه به دمای محیط و استفاده حداقل از فن های خنک کن روغن و ‌آب می باشد و در نیروگاه تبریز اقدامات نیروگاه جهت کاهش مصارف داخلی و کاهش تلفات حرارتی و الکتریکی بصورت برنامه ریزی جهت خارج نمودن فن های برج با توجه به دمای آب خنک کن و تغییرات دمای هوای محیط و کاهش نسبی مصارف الکتریکی می باشد . این پروژه از سه فصل تشکیل شده است که در فصل اول به معرفی تجهیزات نیروگاه بخار می پردازیم و در فصل دوم به بررسی اثرات شرایط محیطی بر عملکرد نیروگاه بخار و در فصل سوم نیز نتیجه گیری از پروژه و ارائه پیشنهادات و راه حلهایی جهت کاهش مصارف داخلی نیروگاه با توجه به فاکتور شرایط محیطی می پردازد .

بازدید : 1222 قیمت :6,500 تومان ادامه مطلب
ابزار دقیق و کنترل سیستمهای الکترونیک و سنسورها

ابزار دقیق و کنترل سیستمهای الکترونیک و سنسورها

ابزار دقیق در حقیقت زیر ساخت یک سیستم کنترل و اتوماسیون را تشکیل میدهند و شامل ابزاری نظیر : انواع کنترلر ، نشاندهنده ، ترانسمیتر، رکوردر و... میباشند که این ابزار وظیفه اندازه گیری ، انتقال ، نمایش ، ثبت و کنترل پارامترهای مهم فیزیکی نظیر دما ، فشار، فلو ، سطح مایعات و ... را در پروسه های صنعتی به شکلی دقیق بر دوش دارند. ابزار دقيق را ميتوان به دو صورت دسته بندي كرد يكي از نظر نوع عملکرد این ابزار برای مثال ابزاری که عمل کنترل دما یا فشار و رطوبت و یا سطح را بر عهده دارند به كنترلر مشهورند و به همین ترتیب ابزار نمایش این مقادیر که به ایندیکیتور یا نمایشگر معروفند و ابزار انتقال اطلاعات مقادیر برای مثال فشار ، فلو ، دما ، و سطح به صورت سیگنال های استاندارد که ، ترانسميتر یا منتقل کننده نامیده میشوند .

بازدید : 1762 قیمت :7,500 تومان ادامه مطلب
مقاله جوشکاری لیزری در صنایع خورو سازی

مقاله جوشکاری لیزری در صنایع خورو سازی

لیزر یک دسته اشعه موازی شده و پیوسته از جنس نور می باشد که تمام این اشعه دارای طول موج واحدی می باشد البته این اشعه با اشعه نوری ناپیوسته ای که از خورشید تشعشع می کند بسیار متفاوت است نور خورشید دارای طول موج های بسیار متفاوت و متنوع می باشد که در تمام جهات منتشر می شود نور ...

بازدید : 2879 قیمت :6,500 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی شرکت صنایع چدن پارس

گزارش کارآموزی شرکت صنایع چدن پارس

شركت صنايع چدن پارس، واقع در شهر صنعتي كاوه شهرستان ساوه در سال 1364 به منظور انجام فعاليتهاي ريخته گري تأسيس گرديد. تجهيزات اوليه‌ي خط توليد اين واحد صنعتي از آلمان غربي خريداري شد. ساخت ساختمان و خريد ماشين آلات براي راه اندازي كارخانه تا سال 1369 طول كشيد.

بازدید : 2397 قیمت :4,500 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی  کارگاه ریخته گری

گزارش کارآموزی کارگاه ریخته گری

بنا به تعریف ریخته گری عبارتست از هر نوع تغییر شکلی در فلزات و آلیاژها از طریق ذوب فلز (آلیاژ) و ریختن آن در محفظه ای به نام قالب. از تعریف فوق استنباط می شود که شکل دادن فلزات از طریق اکستروژن و یا Metallurgy Poeder را نمی توان ریخته گری دانست.

بازدید : 3035 قیمت :4,500 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی در شرکت تجهیزات پزشکی

گزارش کارآموزی در شرکت تجهیزات پزشکی

گزارش کارآموزی در شرکت تجهیزات پزشکی راد طب شرکت تجهیزات پزشکی راد طب دانلود گزارش کارورزی در شرکت تجهیزات پزشکی راد طب دانلود کاراموزی در یک شرکت تجهیزات پزشکی شرکت لوازم پزشکی رادطب تولید و عرضه کننده برخی لوازم پزشکی مورد استفاده در مطب ها و کلینیک ها می باشد

بازدید : 3008 قیمت :3,000 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی ماشین های تراش و تراشکاری

گزارش کارآموزی ماشین های تراش و تراشکاری

در سالهای 1800 و 1830 در ایالات متحده امریکا ماشینهای تراشی ساخته شد که با بدنه چوبی و پایه آهنی مجهز بود. در سال 1836 شخصی به نام پانتون در ماساچوست آمریکا ماشین تراشی با میله پیچ بری ساخت. در سال 1853 شخصی به نام فریلند در نیویورک ماشین تراشی با ریلهایی بطول 20 فوت که کارهایی به قطر 10 اینچ را می توانست بتراشد ساخت بدنه آهنی و درشت آن جایگاه چرخ دنده های تعویضی بود.

بازدید : 3233 قیمت :5,000 تومان ادامه مطلب
نقش سیال حفاری در کاهش هزینه ها

نقش سیال حفاری در کاهش هزینه ها

نقش سیال حفاری در کاهش هزینه ها در طی عملیات حفاری چه در صنایع نفت و چه در صنعت معدنکاری مهمترین عوامل و فاکتورها در رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده سیال حفاری می باشد زیرا با توجه به خصوصیات فیزیکی و شیمیایی که هر یک از سیالات دارند به پیشرفت عملیات کمک شایانی می کنند ...

بازدید : 2803 قیمت :7,000 تومان ادامه مطلب
پروژه تعمیرات و نگهداری

پروژه تعمیرات و نگهداری

نگاهی به آمار نیروی انسان در صنایع مختلف نشان می دهد که اتوماسیون موجب کاهش نسبی تعداد پرسنل مستقیم تولید و افزایش نیروی انسانی درگیر در نگهداری و تعمیرات شده است. از آنجا که اتوماسیون مستلزم سرمایه گذاریهای سنگین برای در اختیار گرفتن ماشین آلات و تجهیزات مذکور خواهد بود. به کارگیری مطلوب منابع اعم از بودجه‏، پرسنل، و غیره مستلزم وجود یک سیستم مناسب برنامه ریزی است که شاید تا کنون کمتر به آن پرداخته شده باشد از طرف دیگر با توجه به شرایط حاکم به صنایع ایران که به کارگیری و هر چه مفید تر دستگاه های ارتباطی یا تابلوهای برق و نهایتا بهبود بهره وری را ایجاب می کند. اقداماتی از طرف مسئولین مربوطه در زمینه های علمی و عملی برای تعمیرات ماشین آلات در دست انجام است که عمدتا که در زمینه مسائل فنی و نگهداری و تعمیرات می باشد.

بازدید : 3519 قیمت :7,500 تومان ادامه مطلب
دانلود پاورپوینت تاریخچه و سیر تکامل تضمین کیفیت

دانلود پاورپوینت تاریخچه و سیر تکامل تضمین کیفیت

مدیریت کیفیت یکی از بحثهای جدید در زمینه تولید و خدمات است. گرچه سابقه آن به ابتدای تاریخ نیز می‌رسد اما مفهوم نوین کیفیت محصول قرن ۲۰ است. بر طبق یکی ازنگرشها :مدیریت کیفیت یعنی نظارت بر فرآیند ساخت و تولید محصول برای ایجاد اطمینان از مطابقت محصول با آنچه مورد نظر طراح یا مشتری بوده است. این نظارت از مرحله دریافت و سفارش مواد اولیه تا خدمات پس از فروش را شامل می‌شود.بدین ترتیب طیف وسیعی از فعالیت‌ها را شامل می‌گردد. (این نگرش مطابق استاندارد ISO9001:1994 می‌باشد.) از جمله فعالیتهای مربوط به مدیریت کیفیت یکی تضمین کیفیت و یکی کنترل کیفیت است. امروزه مدیریت کیفیت نه تنها شامل تولید بلکه شامل خدمات و حتی خدمات دولتی نیز می‌شود. و مدیریت کیفیت دولتهاو آموزش و پرورش ( Graduation ) یکی از مباحث نوین در کیفیت است. مديريت كيفيت عموما شامل برقراری خط مشی كيفيت و اهداف كيفيت ، طرح ریزی كيفيت ، كنترل كيفيت ، تضمین كيفيت و بهبود كيفيت است.

بازدید : 4823 قیمت :3,500 تومان ادامه مطلب
طراحي زنجيره تامين بر مبناي قابليت اطمينان

طراحي زنجيره تامين بر مبناي قابليت اطمينان

در اين پايان نامه، چگونگي خدمت رساني به مشتريان در زمان خرابي يک يا چند مرکز توزيع، تحت عنوان قابليت اطمينان بيان مي شود در فصل اول، کليت مدلهاي جايابي و معرفي اجمالي از قابليت اطمينان بيان مي شود در فصل دوم، مدلهاي پيشنهادي بيان شده و در فصل چهارم...

بازدید : 4926 قیمت :15,000 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی کارخانه آرد

گزارش کارآموزی کارخانه آرد

تاريخچه و معرفي کارخانه ي آرد زاودي 3-2-غلات 3-2-1-گندم 3-2-2-مشخصات فيزيکي دانه گندم 3-2-3-عوامل موثر در کيفيت گندم 3-2-3-1-عوامل فيزيکي موثر در کيفيت گندم 3-2-3-2-عوامل شيميايي موثر در کيفيت گندم 3-2-4-ترکيبات گندم 3-2-5-نگهداري گندم 3-2-6-کيفيت گندم هاي ايران 3-3-تکنولوژي آسياب گندم

بازدید : 5193 قیمت :3,000 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی مکانیک تاسیسات

گزارش کارآموزی مکانیک تاسیسات

ابنجانب براي بدست آوردن اين اطلاعات در قسمت نصب و راه اندازي موتورخانه شرکت فني و مهندسي چاد حضور پيدا کرده ام و با نحوه کار موتورخانه و دستگاه مربوطه اين شرکت آشنا شده و با حضور در کنار کارکنان اين بخش به فعاليتهاي تاسيساتي پرداخته ام ودر پايان گزارشي از کارهاي انجام شده توسط خود در اين شرکت که با آنها آشنايي پيدا کرده ام را ارائه داده ام .

بازدید : 5468 قیمت :8,000 تومان ادامه مطلب
بررسی تاثیر سبک رهبری رابطه مدار و وظیفه مدار بر رضایتمندی شغلی کارکنان پژوهشکده جهاد کشاورزی

بررسی تاثیر سبک رهبری رابطه مدار و وظیفه مدار بر رضایتمندی شغلی کارکنان پژوهشکده جهاد کشاورزی

بررسی تاثیر سبک رهبری رابطه مدار و وظیفه مدار بر رضایتمندی شغلی کارکنان پژوهشکده جهاد کشاورزی سبک رهبری مدیریت یکی از عوامل مؤثر در افزایش میزان رضایت شغلی کارکنان پژوهشکده جهاد کشاورزی است. این پژوهش با هدف تعیین رابطه بین سبک رهبری مدیران (وظیفه ­مداری و رابطه مداری) با رض

بازدید : 4202 قیمت :4,500 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی طراحی فرایند تولید رشته صنایع

گزارش کارآموزی طراحی فرایند تولید رشته صنایع

در مراكز اين ماشين كاري و توليد قطعات ماشين هاي فرز CNC و پرس ها ، بورينگ ، دريل راديال وجود دارد كه مجهز به ابزار تعويض كن اتوماتيك مي باشد. ماشين هاي فرز دستي از پركاربردترين انواع ماشينهاي ابزار هستند .چنانچه اين ماشينها با سيستم كنترل عددي همراه شوند قابليت هاي آنها چنان افزايش مي يابد كه تبديل به مراكز توليد در كارگاه مي شوند عمليات تكراري از قبيل متر كاري ، قلاويز كاري داخل تراشي و غيره توسط مراكز ماشين كاري به راحتي قابل انجام است. در اين مركز ماشين كاري مكانيزم ابزار تعويض كن تجهيزات نگهداري قطعه كار به كارگيري مراكز ماشين كاري نكات ايمني و در نهايت اجزاي سيستم كنترل ماشين آشنا خواهيم شد.

بازدید : 5166 قیمت :3,500 تومان ادامه مطلب
تمامی حقوق وب سایت برای سیمافایل محفوظ می باشد . ©
خرید هاست